Оберіть розділи по яким бажаєте отримувати розсилку
Новини
Інвестиції
Іпотека
Заощадження
Кредит
Пенсії
Поради та інструменти
Шахрайство та злочинність
Види шахрайства
Порядок дій у випадку шахрайства
Уникнення шахрайства
Корисна інформація
Дітям
Для тих, хто потрапив в біду
Малому та середньому бізнесу
Молоді та сім'ям
Пенсіонерам
Фінансова грамотність
Фінграмотність Гра
OK
відміна
Медіатека
(044) 300-10-15

безкоштовно зі стаціонарних
телефонів по Україні

03.07.2022

98% УКРАЇНЦІВ ХОЧУТЬ ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА І БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ

Інформація

Лізингові послуги

ui_articles2_20140326_114543_1395827143.jpg

Фінансовий лізинг є альтернативою банківському кредиту при вирішенні питання придбання підприємством основних засобів в умовах недостатності власних коштів.

За своєю суттю фінансовий лізинг – це довгострокова оренда основних засобів з можливістю подальшого їх викупу за остаточною вартістю.

Використання лізингу поширене при фінансуванні придбання транспортних засобів, будівельної, сільськогосподарської техніки, виробничого, торгового, медичного та комунікаційного обладнання.

Зазвичай банки в Україні надають лізингові послуги опосередковано, за допомогою партнерських лізингових компаній. Як правило лізингова компанія придбає основні засоби за рахунок банківського кредиту і надає ці основні засоби (об’єкт лізингу) у фінансовий лізинг підприємствам - лізингоодержувачам.

Зручність фінансового лізингу для підприємства полягає у тому, що обслуговування об’єкта лізингу протягом терміну користування зазвичай бере на себе лізингодавець. При цьому амортизація об’єкту лізінгу, лізингові відсотки та комісії відносяться до валових витрат, зменшуючи податок на прибуток. До того ж лізингоодержувач отримує податковий кредит з ПДВ на всю вартість об’єкту лізингу з моменту передачі його в користування.

Актуальні новини