Оберіть розділи по яким бажаєте отримувати розсилку
Новини
Інвестиції
Іпотека
Заощадження
Кредит
Пенсії
Поради та інструменти
Шахрайство та злочинність
Види шахрайства
Порядок дій у випадку шахрайства
Уникнення шахрайства
Корисна інформація
Дітям
Для тих, хто потрапив в біду
Малому та середньому бізнесу
Молоді та сім'ям
Пенсіонерам
Фінансова грамотність
Фінграмотність Гра
OK
відміна
Медіатека
(044) 300-10-15

безкоштовно зі стаціонарних
телефонів по Україні

03.07.2022

98% УКРАЇНЦІВ ХОЧУТЬ ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА І БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ

Інформація

Довірче управління

ui_articles2_20140326_101148_1395821508.jpg

Довірче управління — цивільно-правові відносини, що виникають між довірителем і довіреною особою стосовно здійснення довірчих операцій (представницької діяльності) з об'єктом довірчого управління від імені, за рахунок та в інтересах довірителя. Ризики випадкової загибелі майна, а також ризики можливих збитків від довірчого управління майном несе довірена особа.

Майно, передане в довірче управління, підлягає поверненню довірителю після закінчення дії довірчого договору без зміни форми такого майна, якщо інше не передбачено законом.

Девелопмент (довірче управління нерухомістю, що здається в оренду)

Сутність довірчого управління полягає в тому, що господар, який бажає здати свою квартиру в оренду, перекладає усі турботи на ріелтерів.

За звичайним найманням агентство виступає як посередник, в обов'язок якого входить лише пошук наймача. При довірчому управлінні обов'язки агентства значно ширші, певний перелік послуг якого залежить від побажань господаря. Компанія не тільки займається пошуком орендаря, розробляє й укладає з ним договір, але й одержує щомісячну орендну плату, переказує її довірителеві (хазяїнові квартири), контролює виконання договірних зобов'язань з боку орендаря, здійснює своєчасну оплату комунальних платежів, контролює оплату телефонних рахунків і т. ін.

Актуальні новини