Оберіть розділи по яким бажаєте отримувати розсилку
Новини
Інвестиції
Іпотека
Заощадження
Кредит
Пенсії
Поради та інструменти
Шахрайство та злочинність
Види шахрайства
Порядок дій у випадку шахрайства
Уникнення шахрайства
Корисна інформація
Дітям
Для тих, хто потрапив в біду
Малому та середньому бізнесу
Молоді та сім'ям
Пенсіонерам
Фінансова грамотність
Фінграмотність Гра
OK
відміна
Медіатека
(044) 300-10-15

безкоштовно зі стаціонарних
телефонів по Україні

21.11.2019

98% УКРАЇНЦІВ ХОЧУТЬ ЗНАТИ СВОЇ ПРАВА І БОРОТИСЯ З КОРУПЦІЄЮ

Шахрайство з «платіжними картками»


Шахрайство з «платіжними картками»
04.03.2014

1) Фішинг - це вид шахрайства, який застосовується з метою отримання у власника платіжної картки інформації про реквізити картки (номер картки, дата випуску/термін дії картки, код CVV2, написання прізвища та імені клієнта латиницею, ПІН-код), шляхом використання підроблених сайтів, введення в оману та ін.

 

2) Фармінг - більш високотехнологічна схема вивудження Ваших грошей. Шахрай може відмовитися від відправки листів (які обґрунтовано можуть викликати підозру у користувачів в наш час, переповнений SPAM - атаками). Його завдання все те ж - отримання персоналізованих даних клієнта через здійснену самим Клієнтом спробу зайти на сайт, що цікавить його, але з переадресацією на фіктивний веб-сайт, підготований кібершахраями.

 

3) Трешінг. Будь-який наш прояв життєдіяльності супроводжується тим, що залишає по собі сліди. У більшості випадків це малоцікава купа мотлоху, яка, так повелося, поміщається в спеціалізовані контейнери і вивозиться подалі від наших очей. Але є певна категорія «сміття», яку, для того щоб вона нею стала, стоїть саме подрібнити. І ні в якому разі не залишити в «громадському відрі для відходів» в стані, що дозволяє ознайомиться з тим, що там зафіксовано. Такі урни підпадають під відпрацювання так званих трешерів - осіб, які намагаються знайти в купі паперового мотлоху нерозірвані чеки-сліпи, бухгалтерську документацію, що містить конфіденційну інформацію про карти для подальшого перепродажу.